BRAVOOO: Sjajni Tony Livančić s dva pogotka vodio Triglav do pobjede! (VIDEO)

Nogometaši Triglava iz Kranja ubilježili su danas pobjedu protiv sastava Brda.

Ova pobjeda ostat će u vrlo lijepom sjećanju Tonyu Livančiću iz Viteza, koji je u pobjedi 4:2 postigao prva dva pogotka za ekipu Triglava, te na taj način zaslužio epitet igrača utakmice.

Triglav je stigao do vodstva 1:0 nakon sjajne solo akcije Tonya Livančića, koji je u 34. minutu odlično pogodio iskosa gostujući gol. Samo četiri minuta kasnije, u 38. minutu Livančić se sjajno snalazi u šesnaestercu gostiju i povećava vodstvo na 2:0.

Gosti smanjuju preko Vodeba u 58. minutu, koji sigurno realizira jedanaesterac, a Čeh uvećava vodstvo na 3:1 u 79. minutu.

Neizvjesnost u susret u 86. minutu svojim pogotkom donosi Merlin, ali dano dva minuta kasnije za domaćine jedanaesterac realizira Kumer i postavlja konačan rezultat susreta, 4:2.

Prethodni članakF BiH: U protekla 24 sata 299 novooboljelih od Covid-19, u Travniku 9, Kiseljaku 2