BRAVOOO: Karataši Mladosti osvojili jedanaest medalja na Federalnom karate prvenstvu za djecu

Proteklog vikenda, 13. i 14. ožujka 2021. godine, u gradskoj Areni „Husein Smajlović“ u Zenici održano je 16. Federalno karate prvenstvo za djecu, na kojem je sudjelovalo više od 500 natjecatelja iz 65 karate klubova s područja Federacije BiH.

Prvenstvo je zbog pandemije koronavirusa održano bez prisustva gledatelja i uz pridržavanje epidemioloških mjera propisanih od strane kriznih stožera.

Natjecatelji Karate kluba „Mladost“ Vitez osvojili su jedanaest  medalja, među kojima pet zlatnih, dvije srebrne i četiri brončane te se u ukupnom plasmanu zauzeli visoku četvrtu poziciju.

Zlatne medalje su osvojili Hamza Adilović  u kategoriji KATE dječaci 8 godina, muški KATA tim 8/ 9 godina u sastavu Semin Hidić, Emel Mangić i Hamza Adilović, Belmin Spahić u kategoriji BORBE dječaci 12 godina +52kg, Monika Kozina u kategoriji BORBE djevojčice 12 godina -45kg i Dominika Maleš u kategoriji BORBE djevojčice 13 godina -49kg.

Srebrne medalje su osvojili Semin Hidić u kategoriji KATE dječaci 9 godina i Salih  Mujkić u kategoriji BORBE dječaci 10 godina +45kg dok su se brončanim medaljama okitili Emel Mangić u kategoriji KATE dječaci 9 godina, Edna Jusufbašić u kategoriji  borbe djevojčice 11 godina-44 kg, Nadija Žigonja u kategoriji BORBE djevojčice 10 godina -45kg i Sivro Elmedin ukategoriji BORBe dječaci 11 godina -35 kg.

Šef stručnog stožera Karate klub „Mladost“ Vitez, Aldin Adilović, izrazio je zadovoljstvo postignutim rezultatima te svim osvajačima medalja na Federalnom Prvenstvu uputio iskrene čestitke. Istaknuo je kako se na Državnom prvenstvu za djecu i Državnom prvenstvu za seniore, koje slijedi u narednom periodu, nada istim ili još boljim rezultatima.

Prethodni članakJavna ustanova “Bolnica za plućne bolesti i TBC” Travnik uputila apel stanovništvu Središnje Bosne
Sljedeći članakKadeti NK “Romari” svladali vršnjake iz Čelika, juniori susret završili neriješeno