BRAVO: Vitežani osvojili četiri zlata!

Proteklog vikenda u Banjoj Luci je održan Međunarodni karate turnir za djecu, kadete, juniore i seniore “Banja Luka Open 2012″ na kojem je nastupilo 440 natjecatelja iz 4 zemlje (Hrvatska, Slovenija, Srbija i BiH) među kojima i 6 natjecatelja iz Karate kluba ”Vitez” Vitez (junior Ranko Milić – Toljušić, juniorke Mirna Drmić i Vesna Gugić, seniori Ivan Tadić i Drago Grgić te seniorka Irena Žuljević).

Viteški karataši su ostvarili zapažen uspjeh osvojivši 6 medalja (4 zlatne, 1 srebrnu i 1 brončanu). Zlatne medalje su osvojili Mirna Drmić u kategoriji juniorke -48 kg, Ivan Tadić u kategoriji seniori -60 kg, dok je Vesna Gugić osvojila dvije zlatne medalje (u kategoriji juniorke -53 kg i kategoriji seniorke -50 kg). Srebrnu medalju je osvojila Irena Žuljević u kategoriji seniorke -50 kg, dok je brončanu medalju osvojio Drago Grgić u kategoriji seniori -75 kg. Ranko Milić – Toljušić je poražen u borbi za 3. mjesto.

Čestitamo karatašima Viteza na ovom odličnom rezultatu.