BRAVO: Rukometašice Viteza u derbiju svladale Travničanke!

altVrlo dobar drugi dio natjecanja u Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine, rukometašice Viteza nastavile su današnjom pobjedom na gostovanju kod ekipe Travnika. Gledatelji, njih oko 200, svjedočili su vrlo čudnoj rukometnoj predstavi. U prvih 15 minuta postignut je svega jedan zgoditak, a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 5:2 za Travnik.

U drugom dijelu susreta Vitez igra znatno bolje. Dobru igru, poglavito u fazi obrane, Vitez je pretvorio u tri boda, što je treće uzastopno slavlje. Velika zasluga za ovu pobjedu pripada vratarki, Ivani Bikić, koja je u nekoliko navrata zaustavila sedmerce i izgledne gol prigode.

Sa ovim bodovima Vitez se ”odlijepio” od Travnika, te se priključio klubovima iz sredine tablice.

U narednom, 18. kolu, ŽRK ”Vitez” dočekuje HŽRK ”Grude Autoherc”.