BRAVO: Nogometaši Viteza nastavili fenomenalan niz nepobjedivosti i u Cazinu!

altNogometaši Viteza nastavili su fantastičan niz nepobjedivosti i u Cazinu. Naime, Vitežani su protiv Krajine u Cazinu odigrali mušku utakmicu, koja je završena rezultatom 1:1 te na taj načn nastavili fantastičan niz od, sada već, deset (10) uzastopnih susreta u Prvoj ligi F BiH bez poraza.

Nogometaši Viteza otputovali su jučer u Cazin gdje su prespavali i odmorni dočekali današnji ogled s domaćom Krajinom. Usprkos ozljedi Livaje i suspenzije Hasanovića, koji je skupio tri žuta kartona, ljubitelji nogometa u Vitezu su vjerovali u nastavak niza nepobjedivosti naše momčadi.

Nogometaši Viteza fantastično su otvorili susret te pogotkom Ivana Jurića od 10. minuta prvog poluvremena poveli rezultatom 1:0. Pritisak domaćina urodio je plodom te su domaći igrači izjednačili rezultat na 1:1, pogotkom u 37. minutu.

U drugom poluvremenu igra se uglavnom odvijala na sredini terena, bez nekih konkretnih prilika. Sredinom drugog dijela Krajina je imala dvije prigode, koje nije iskoristila.

Jako teška i tvrda utakmica na koncu je završila rezultatom 1:1 i podjelom bodova, što je odličan rezultat viteških nogometaša s izuzetno teškog gostovanja.

Igračima Viteza i stručnom stožeru čestitamo na ovom odličnom rezultatu!

„Ovo je za nas uistinu najteže gostovanje, a rekao bih i najteža utakmica u dosadašnjem dijelu sezone. Krajina je imala laganu inicijativu, ali slobodan sam kazati da smo zasluženo osvojili bod. Utakmice je bila jako tvrda i kvalitetna, prava prvenstvena, možemo kazati u punoj mjeri utakmica za vrh tabele. Naš vratar Živković je u finišu susreta imao dvije odlične obrane, a ja evo koristim priliku čestitati njemu, kao i cijeloj ekipi na odličnoj igri i odličnom rezultatu”, izjavio je za portal vitez.info odmah nakon susreta Franjo Gudelj, pomoćni trener NK „Vitez”.