BRAVO: Nastavljen niz nepobjedivosti Viteza!

Košarkaši Viteza u nedjelju su, 4. prosinca, u okviru 7. kola A1 Lige Herceg Bosne ostvarili novu pobjedu. Ovom su pobjedom Vitežani nastavili niz nepobjedivosti te su i dalje jedina momčad bez poraza u ovogodišnjem natjecanju.

Ovoga puta Vitez je uvjerljivo nadigrao goste iz Livna, iako početak utakmice na to nije ukazivao. Gostujući sastav bolje je započeo utakmicu i na koncu prve četvrtine imao prednost od četiri koša. Sve do sredine druge dionice igra se koš za koš, da bi prije kraja poluvremena Vitez ubacio u brzinu više i preokrenuo rezultat.

U drugom poluvremenu vrlo dobrom Križanoviću se priključuju i ostali igrači, što je rezultiralo serijom 36:13. Kod Vitežana najraspoloženiji su bili Palavra s 28 poena, zatim Križanović koji je za samo 20 minuta provedenih na terenu postigao 19 poena i tome pridodao 12 skokova. Kod gostiju iz Livna prednjačio je Ante Džepina sa 23.

Čestitamo košarkašima Viteza na odličnim rezultatima!