BRAVO: Košarkaši Viteza uvjerljivi u Tomislavgradu!

U okviru 4. kola A1 košarkaške lige Herceg-Bosne košarkaši Viteza upisali su i četvrtu pobjedu te tako učvrstili prvu poziciju na prvenstvenoj ljestvici. Ovoga puta košarkaši Viteza slavili su u Tomislavgradu uvjerljivim rezultatom 79:98.

Utakmica nije najbolje započela za Vitežane, jer su u 15. minuti gubili rezultatom 36:24. Od tog trenutka pa sve do kraja utakmice na terenu je postojao samo jedan sastav, i to ekipa Vitežana. Od 15. minute pa do poluvremena košarkaši Viteza prave seriju 6:25 i na poluvrijeme odlaze s vodstvom 42:49.

Drugo poluvrijeme košarkaši Viteza su iz minute u minutu povećavali prednost do konačnog rezultata 79 – 98. Najraspoloženiji za igru kod gostiju bili su Palavra s 33 poena, 8 skokova, 7 osvojenih lopti, te Križanović (18 poena, 13 skokova) i Dedić (16 poena, 4 asistencije). Kod domaćina raspoloženi za igru bili su Damir Baković s 29, Josip Radoš s 20, te Damir Đikić s 17 postignutih poena.

U sljedećem kolu košarkaši Viteza dočekuju ekipu Rame. Utakmica će se igrati u nedjelju 20.11. od 19,00 sati u Gradskoj sportskoj dvorani u Vitezu.

TOMISLAV – VITEZ   79 – 98 (23-17;19-32;20-22;17-27)